Ласкаво просимо на сайт страхової компанії "Союз-Дніпро"

49069, м. Дніпро
вул. Вокресенська, буд. 17А

(056) 740-20-19
info@s-d.dp.ua

ПН - ПТ 09:00 - 18:00
Субота, неділя - вихідні

Товариство з додатковою відповідальністю
«Страхова компанія «СОЮЗ-ДНІПРО»

Код ЄДРПОУ 35341947, Україна, 49069, м. Дніпропетровськ, вул. Вокресенська, буд. 17А
тел. (056) 740-20-19

Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Союз-Дніпро» (скорочена назва: ТДВ «СК «Союз-Дніпро»)  створена 23 серпня 2007 р. (свідоцтво державної реєстрації; свідоцтво про реєстрацію фінансової установи). Засновники – юридична особа, частка якої в статутному фонді ТДВ «СК «Союз-Дніпро» складає 98%; фізичні особи – 2%.

Згідно з Законом України «Про страхування» компанія спеціалізується на недержавному страхуванні, перестрахуванні, фінансовій діяльності, пов’язаній з формуванням, розміщенням страхових резервів та їх управлінням. Страхування здійснюється на підставі отриманих ліцензій на майже усі види добровільного та обов’язкового  страхування.

Надійність страхового захисту ТДВ «СК «Союз-Дніпро» гарантує власними активами та ефективністю перестрахувальної політики. Структура страхового портфеля включає в себе: страхування майна, страхування транспортних засобів, страхування від нещасних випадків, страхування відповідальності.

Компанію очолюють висококваліфіковані спеціалісти (стаж роботи кожного в страхуванні – не менше 15 років). Генеральний директор ТДВ «СК «Союз-Дніпро» працює на керівних посадах в страхуванні з 1994 р.

В ТДВ «СК «Союз-Дніпро» працює судовий експерт – автотоварознавець – член Союзу судових експертів України. Це робить можливим огляд пошкоджених транспортних засобів членами Союзу експертів у будь-якому місті України. Стаж роботи експерта в галузі автострахування складає біля 20 років.

За період роботи ТДВ «СК «Союз-Дніпро» набула репутацію надійного партнера, тому що займається реальним страхуванням і чітко виконує свої зобов’язання перед клієнтами. Девіз компанії – «все для клієнта» знаходить порозуміння  і дозволив за період існування, незважаючи на конкуренцію на страховому ринку,  постійно збільшувати число клієнтів.

Головною місією своєї перспективної діяльності Компанія вважає повне задоволення інтересів та потреб клієнтів, своєчасне та якісне виконання обов’язків перед партнерами.

ТДВ «СК «Союз-Дніпро» здійснює страхування в усіх регіонах України, але більш активна діяльність провадиться в  південно-східних областях (Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Харківська).

Клієнтами компанії є як фізичні так і юридичні особи. Серед останніх державні організації та великі приватні підприємства.

Більше информації можна дізнатися у нашого менеджера

Зв'язатися з нами